Aşağıdaki koşullar firmaya ait olan bu web sitesindeki ürünlerin satışını düzenlemektedir:

Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti.


Müseccel Haklar

Bu web sitesindeki tüm resimler, tasarımlar, simgeler, grafikler, fotoğraflar, görüntüler ve diğer her türlü unsur Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin münhasır mülkiyetindedir.

Bu web sitesindeki unsurlar, Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. ve/veya ticari markaları ile tanımlanmış olan ürünlerin satışa sunulması amacıyla tasarlanmış durumdadır. Bu tür unsurların kopyalanması veya kullanımı hiçbir türden müseccel hakkın aktarımını ifade etmez. Bu web sitesindeki (yazılım dahil olmak üzere) unsurlar üzerinden gerçekleştirilen çoğaltma, yayımlama, aktarım, değişiklik veya dağıtım açık bir şekilde yasaklanmıştır.


Garantimiz

Bu web sitesinde sunulan ürünler, Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. koleksiyonuna ait olan ürünlerden seçilenleri kapsamakta olup, Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. mağazalarında satılan ürünlerle aynı gereklilikleri garanti eder.

Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. internet sitesinde bulunan ürünlerin renklerini gerçek durumlarına oldukça yakın biçimde göstermek için azami gayreti sarfetmiştir. Ancak, ekranda beliren renkler bilgisayar monitörünüzün kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti., monitörünüzde gördüğünüz renklerin kesin olarak gerçek renkler olduğu hususunda garanti sunmamaktadır.

Özel teklifler, promosyonlar veya indirimler, belirtilen tarihe veya stoklar bitene dek geçerli olacaktır. faststep.com.tr sitesi içerisinde verilen puan, indirim vs gibi özel haklar, sistem kural ihlali, sistem hatası gibi durumlarda geçersiz olabilir, alışveriş içerisinde puan, indirim ile ödenmiş kısımlar iptal edilebilir.


Vergiler


Ödeme Metodu ve Güvenli Online İşlemler

faststep.com.tr yalnızca Visa, Mastercard ile yapılan ödemeleri kabul edecektir.

Ödeme sisteminde maksimum güvenliği sağlamak için, Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. elektronik ticaret konusunda lider finansal kuruluşların güvenli ödeme sistemlerini kullanır. Bu yolla, gizli ödeme ayrıntıları direkt olarak ve şifreli bir şekilde (SSL) ilgili finansal kuruluşa iletilmektedir.

Visa ve MasterCard ile yapılan ödemeler için, Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. yalnızca Verified by Visa ve MasterCard SecureCode işaretleri ile tanımlanabilen 3D Güvenli uluslararası protokolünü kullanan SEC (Güvenli Elektronik Ticaret) işlemlerini kabul etmektedir. Güvenli Elektronik Ticaret, temel amacı İnternet işlemlerinde güvenliği garanti etmek olan bir inisiyatiftir. Ödeme güvenli ödeme ağ geçidi üzerinden yapıldığında, sistem kredi kartının Güvenli Elektronik Ticaret için etkin kılınmış olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder. Sonrasında kartın sahibi olan banka ile irtibat kurar ve kişisel bir onay kodu vasıtasıyla işlem için onay talep eder. İşlem yalnızca kredi kartının sahibi olan banka onay kodunu teyit ettiğinde geçerli olarak kabul edilir. Aksi halde işlem reddedilecektir.

“Güvenli Ödeme” sistemine ilave bir emniyet önlemi olarak ve İnternet üzerinden sahtekarlığı önleme hususunda işbirliği sağlamak üzere Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. satın alınmış olan ürünlerin siparişte belirtilen ayrıntılara uygun bir şekilde sevk edilmesini garanti etmek için müşteri tarafından sağlanan kişisel bilgileri kontrol etme ve uygun gördüğü her türlü önlemi alma (siparişin iptal edilmesi dahil olmak üzere) hakkını saklı tutar.


Kargo ve Teslimat bilgileri


faststep.com.tr'den Hediye Gönderme

faststep.com.tr bir online hediye hizmetine sahiptir. Alışveriş sistemi, bir kişisel alışverişte olduğu gibidir.

faststep.com.tr, ürün paketi ile birlikte gönderilen teslimat belgelerinde Türkiye dahilindeki teslimatlar için ürün fiyatının belirtilmeyeceğini garanti eder. Ancak sadece alıcı(ödeyen), müşterilerimize sunduğumuz her türlü değiştirme ve iade seçeneklerinden faydalanabilecektir.


Güvenlik ve Gizlilik

Bize sunmuş olduğunuz tüm bilgiler yalnızca siparişlerin ele alınması ve mağazamız genelinde gezinme ve satın alma süreçlerinin basitleştirilmesi amacıyla ve bu web sayfası ve/veya genel anlamda faststep.com.tr ile ilgili yeni ürünler, özel teklifler ve yenilikler hakkında size bilgilendirmek üzere kullanılacaktır.

Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti., sunulmuş olan tüm bilgilerin üçüncü şahıslarla veya Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. dışındaki şirketlerle paylaşılmayacağını garanti eder. Mağazamızın Kayıt veya Hesabım seçeneği, e-posta ya da aşağıdaki adres yoluyla normal posta üzerinden, istediğiniz anda, bize sunmuş olduğunuz verilere erişebilir, bunlarda değişiklik yapabilir veya bunları iptal edebilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri

Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti.

Şehzadebaşı Caddesi No:4 Vezneciler - Fatih / İstanbul Tel: 0(212) 519 00 25


Zaman

faststep.com.tr dahilinde tüm yıl boyunca haftanın 7 günü ve her gün 24 saat alışveriş yapabilirsiniz.


Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi

Bu alışveriş koşulları Türk kanunlarında yer verilen Tüketici Hukuku’na tabidir. Satışların Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin adresinde İstanbul ili sınırları içinde yer alan Bakırköy Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkisi olacaktır.