Menu
Your Cart

Hakkımızda

Şirket Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Köksal, ayakkabı sektörünün önemli duayenlerinden birisidir. Şirket KÖŞEM KUNDURA ismiyle, 1989 yılında İstanbul’ un Fatih ilçesinde, küçük ve mütevazi bir ayakkabı imalat atölyesi olarak faaliyetlerine başlamış olup; zaman içerisinde büyümüş, değişim ve dönüşüm süreçlerinden geçerek satış ve pazarlama alanında mesafeler katederek, üretimle başlayan serüvenini nihai tüketiciye kadar ulaştırmıştır.   
Şirketimiz, ayakkabı sektöründe otuz yıl boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimini yüksek teknoloji ile sentezleyerek, modern CNC’li üretim hatlarında, alanında uzmanlaşmış bir ekibin liderliğinde inovasyon yaratarak, ürünlerini sektöre yön verip ulusal ve uluslararası pazarlara sunmaktadır.

“Ayakkabıyı biz icat etmedik, biz onu sadece mükemmelleştirdik” sloganıyla tüm koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının talep, beğeni ve beklentilerini ön planda tutan, standartlara bağlı kalmadan kendi tarzı ile farklı bir misyonla fark yaratan vizyonuna ulaşabilmek için farkındalık oluşturarak faaliyetlerini sürdüren FAST STEP markası, inovatik ürün, göz alıcı tasarımları, şık ve tamamlayıcı ürünleri, her mevsime damgasını vuran 1500’e yakın modelleri ile Türkiye’de ve dünyanın bazı ülkelerinde şimdiden saygın markalar arasında yer almıştır.
Şirket, günlük ortalama 3.000 çift üretim kapasitesine sahip olup, ürünlerinin %90’ ı %100 hakiki deriden oluşmaktadır. Ayakkabı imalatında kullanılan her türlü hammadde, yarı mamul ve malzemenin insan sağlığı ve güvenliğini tehlikeye atmayacak doğa dostu olmasına dikkat edilerek, özenle her yaşa ve her kesime hitap edecek şekilde üretilmektedir. Ürün yelpazesi bay, bayan ve çocuk olup ayakkabı sektöründe kusursuz üretim anlayışıyla hizmet vermeyi hedefleyen Fast Step ilk kez “Kürklü Ayakkabı “ ve “Kürklü Bot “ kavramını geliştirmiş hem bünyesinde oluşturduğu satış ağları hem de stratejik ortaklıklarla sağlanan kanallar vasıtasıyla ürünlerini nihai müşterilerine sunmaktadır.

Şirketimizin IT departmanında İnternet Proje olarak; kendi perakende sitemiz www.faststep.com.tr, toptan sitemiz bayi.faststep.com.tr ve online satış faaliyetleriyle dünyanın her tarafına ürünlerimizin dağıtımı ve satışı yapılmaktadır. Ayrıca kurmuş olduğu uluslararası (Alibaba, Amazon, Chiki-Riki ) ve ulusal (Trendyol, Hepsi Burada, Mophipo, N11, Moda Nisa, Sefa Merve vb.) stratejik ortaklıklarla online satış kanalları üzerinden dağıtım, satış ve pazarlamasını sağlayarak çok kısa bir süre içerisinde yüz binlerce çift satış adedine ulaşmıştır.

Şirketimiz, tedarikçisi olduğu binin üzerinde dünyanın farklı ülkelerindeki bayi ve kornerlerimize her yıl müşteri organizasyonları yaparak, ürün modellerini ve çeşitliliğini ülke kültür ve tercihlerine göre dizayn ederek, ürünlerini dünya pazarlarında “aranan marka” haline getirmiştir.
Türkiye’de 5 mağazamız bulunmakta olup; İstanbul merkezde Veznecilerdeki toptan ve perakende 2000 metre karelik, Hamidiye, Draman ve Zeytinburnu’ndaki 250-350 metre karelik Mono Brend Konsept Mağazalarımızda, müşterilerimize ayakkabı ve aksesuarlarının yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden gelen güler yüzlü satış danışmanlarımız ile sıcak ilgi ve bilgi sunarak hem ayaklarının hem de kendilerinin rahat etmelerini sağlamaktayız.  
Yurtdışı olarak Irak’ta 3, Kazakistan’da 2 olmak üzere 5 mağazamız bulunmakta olup, şirketimiz 2023 yılındaki Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yılı vesilesiyle Mono Brend Konsept Perakende Mağaza sayısını 100 ’e çıkarmayı hedeflemektedir.
Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verme arzusundayız.

Gelin sizlerle gelişerek büyüyelim…


Güvenli Alışveriş faststep.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. faststep.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

faststep.com.tr'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 6 Taksit ve daha bir çok avantaj ve seçenek sizleri bekliyor.