Online Whatsapp
Menu
Your Cart


Hakkımızda

Türkiye'nin en tecrübeli ayakkabı üreticilerinden Köşem Kundura sizlere yıllardır sıcak satış ile hizmet verdiği mağazalarına ek olarak online alışveriş imkanını yakalayabileceğiniz ve ürünlerine her yerden ulaşabileceğiniz dijital platformu faststep.com.tr'yi kurmuştur.

Fast Step markasıyla mağazalarını ve ürünlerini satışa sunan Köşem Kundura her zaman sizler için en iyi ürünü en mantıklı fiyatlara sunma amacıyla faststep.com.tr adresinde olacak. faststep.com.tr platformumuzdaki yeni sezon, sezon sonu ve indirimdeki tüm ayakkabı ve diğer ürünlerimizle karşınızdayız, bizi takip etmeyi unutmayın, sosyal medya sayfalarımız;

instagram.com/

facebook.com/


Güvenli Alışveriş faststep.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. faststep.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

faststep.com.tr'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 6 Taksit ve daha bir çok avantaj ve seçenek sizleri bekliyor.