Menu
Your Cart

Kargo ve Teslimat

Türkiye'nin en tecrübeli ayakkabı üreticilerinden Köşem Kundura sizlere yıllardır sıcak satış ile hizmet verdiği mağazalarına ek olarak online alışveriş imkanını yakalayabileceğiniz ve ürünlerine her yerden ulaşabileceğiniz dijital platformu faststep.com.tr'yi kurmuştur.

Fast Step markasıyla mağazalarını ve ürünlerini satışa sunan Köşem Kundura her zaman sizler için en iyi ürünü en mantıklı fiyatlara sunma amacıyla faststep.com.tr adresinde olacak. faststep.com.tr platformumuzdaki yeni sezon, sezon sonu ve indirimdeki tüm ayakkabı ve diğer ürünlerimizle karşınızdayız, bizi takip etmeyi unutmayın, sosyal medya sayfalarımız;

instagram.com/faststepshoes

facebook.com/faststepshoes


Güvenli Alışveriş faststep.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. faststep.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

faststep.com.tr'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 6 Taksit ve daha bir çok avantaj ve seçenek sizleri bekliyor.


Kargo ve Teslimat Bilgileri

faststep.com.tr’den satın alınan ürünler Yurtiçi Kargo tarafından gönderilecektir ve yaklaşık olarak 1 ila 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

Herhangi bir teslimat sorununu önlemek için (yanlış adresler, bir kişinin evde bulunamaması v.b.) ilgili formun düzgün bir şekilde doldurulması gereklidir. Bir irtibat telefonu belirtmeniz tavsiye edilir.

faststep.com.tr dahilinde siparişin takip edilmesi mümkündür. Son teslimata kadar ürünlerin nerede olduğunu herhangi bir zamanda görebilirsiniz.